Projektowanie wnętrz

Projektowanie wnętrz sklepów i innych pomieszczeń


Oferujemy projektowanie wnętrz sklepów, ale też powierzchni mieszkalnych, pomieszczeń użyteczności publicznej, hoteli, biur itd. Tworzymy aranżacje wnętrz, zarówno małych jak i dużych powierzchni zajmujemy się również wyposażeniem sklepów.

Mogą Państwo zdecydować się na kompleksowe projektowanie wnętrz sklepów, ale też mniejszy zakres usług. Zapewniamy naszym klientom opiekę doświadczonych fachowców, którzy zaaranżują przestrzeń w taki sposób, by była estetyczna oraz funkcjonalna. Jedną z ważnych cech projektowania wnętrz sklepów jest też dopasowanie ich do indywidualnych oczekiwań klienta, a także specyfiki danej branży.

W naszej ofercie znajdują się również:
- tworzenie nowego bądź modernizacja istniejącego shop designu,
- aranżacje różnych powierzchni,
- konsultacje pomysłów,
- projekty mebli,
- aranżacje oraz wykonywanie witryn,
- przygotowywanie dokumentacji powykonawczych,
- tworzenie projektów:

  • projekty architektoniczno-budowlane
  • projekty elektryczne projekty wentylacji i klimatyzacji
  • projekty ppoż
  • projekty instalacji tryskaczowej
  • projekty wodno-kanalizacyjne

Naszą specjalnością jest projektowanie wnętrz sklepów, a także pomieszczeń o innym przeznaczeniu, jednak tworzymy też projekty architektoniczno – budowlane, elektryczne, wentylacji i klimatyzacji, przeciwpożarowe, instalacji tryskaczowej czy wodno-kanalizacyjne. Wszystkie one wykonywane są przez osoby o odpowiednich kwalifikacjach, dzięki czemu możemy zapewnić ich najwyższą jakość i zgodność z wszelkimi wymogami.

Działamy rzetelnie i terminowo, a nasze realizacje znajdują uznanie kolejnych klientów. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty profesjonalnego projektowania wnętrz sklepów  i innych przestrzeni oraz wyposażenia sklepów.

***********
 
Projekty dostosowane do branży odzieżowej to nasza wizytówka. Posiadając zespół wysoko wykwalifikowanych pracowników możemy wyprodukować i stworzyć każdy projekt.

…Głównym celem każdego projektu sklepu jest możliwość pokazania produktu od najlepszej strony. Można to osiągnąć poprzez połączenie atmosfery, funkcjonalności i atrakcyjnej aranżacji przestrzeni. W zależności od specyfiki placówki, od sprzedawanych w niej towarów, któryś z tych czynników mogą wysunąć się na pierwszy plan…

…Projekt sklepu może odegrać ważną rolę w budowaniu wizerunku marki i wspierać skuteczną strategię sprzedaży, jak również przyciągać klientów. Niektórzy wolą bardziej subtelny wystrój, podczas gdy inni, pragnąc szokować i inspirować, tworzą wnętrza, które wzbudzą kontrowersje i stają się tematem dyskusji…

Spełniamy każde życzenie naszego klienta, współpracujemy przy określeniu potrzeb i proponujemy najróżniejsze sposoby osiągnięcia celów sprzedażowych, marketingowych i wizualnych.

Oferujemy przemyślany projekt, staranne wykończenie, funkcjonalne wyposażenie, unikalną architekturę, nietypowe wnętrza oraz doskonałą prezentację produktów.

  Proponujemy pomoc na każdym etapie powstawania biznesu: od pomysłu na logo i charakter marki, poprzez projekt mebli, aranżację wnętrza, realizację i wyposażenie sklepu,  po wykonanie i produkcję wszystkich elementów wyposażenia wnętrza oraz materiałów reklamowych.

***********

 
Proponujemy Państwu:

- prowadzenie przedsięwzięcia od projektu po realizację
- projekty innowacyjne zapewniające wyróżnienie
- stały kontakt z głównym wykonawcą obiektu oraz koordynatorami centrum
- prace remontowo – budowlane wykonywane przez fachowców
- aranżację oraz wykonanie witryn sklepowych
- meble pod wymiar dostosowane technologicznie do Państwa wymogów
- elementy reklamowe typu loga, kasetony świetlne, banery
- produkty firmy Lokis charakteryzujące się najlepsza jakością połączoną z nowoczesnymi technologiami w wyjątkowym dekorze
- doświadczenie 16 lat działania na rynku