Wyposażenie sklepów

Kompleksowe wyposażenie sklepów i innych wnętrz


Produkujemy kompleksowe wyposażenie sklepów cechujące się wysokimi walorami estetycznymi i wykorzystaniem najnowszych rozwiązań technologicznych. Stawiając wysokie wymagania jakościowe, zachowujemy ceny mebli do sklepu i innych produktów zadowalające naszych klientów.

Wykonujemy:
- systemy ścienne,
- elementy meblowe – lady, regały, podesty, stoły, szafy, gondole, komody, gabloty, półki czy ekspozytury, który doskonale sprawdzają się jako meble do sklepu odzieżowego czy innych sklepów,
- elementy wyposażenia sklepów ze stali nierdzewnej – gondole, zawiesia, haki, drążki,
- materiały reklamowe – kasetony, elementy z pleksi, ze styroduru, litery przestrzenne, ekspozytury, cenówki, logotypy, produkty indywidualnego zamówienia,
- inne – kompleksowe wyposażenie sklepów to też lustra, manekiny i elementy do przymierzalni.

Oferowane przez nas meble do sklepu powstają z materiałów wysokiej jakości, dzięki czemu są wytrzymałe i trwałe. Jednak poszukując mebli do sklepu odzieżowego czy oferującego inny asortyment, bardzo ważna jest też ich funkcjonalność. Wyposażenie sklepów musi pozwalać na wygodne i estetyczne rozmieszczenie wielu produktów. Sprawimy, że Państwa sklep będzie komfortowy zarówno dla pracowników, jak i odwiedzających go klientów.

Korzystając z naszego kompleksowego wyposażenia sklepów, mogą Państwo mieć pewność, że otrzymujecie materiały reklamowe, gondole czy meble do sklepu odzieżowego o najwyższej jakości i estetycznym wyglądzie.